43 841 20 90
600 974 630

Załęcze Małe 101 A
98-335 Pątnów

STRONA GŁÓWNA »OFERTA » owoce mrożone »
owoce mrożone

OWOCE MROŻONE: TRUSKAWKI, JAGODY I INNE

 

Wiele z naszych ulubionych rodzimych owoców to owoce sezonowe, niestety niedostępne jako świeże przez cały rok. Na szczęście jest możliwość, aby cieszyć się ich smakiem i aromatem oraz wartościami odżywczymi przez wszystkie pory roku. Wystarczy postawić na owoce mrożone. Mrożenie to najzdrowszy proces przedłużenia świeżości owoców. Wyobraźmy sobie jak dużą radość sprawi nam, w jesienną słotę, czy długie zimowe wieczory, smak pełnej słońca truskawki, czy słodkiej leśnej jagody.

To właśnie w pełni sezonu, kiedy danych owoców jest najwięcej skupujemy najlepsze produkty i przygotowujemy je, aby odbiorcy mogli cieszyć się nimi przez okrągły rok. Zależy nam aby finalnie owoce mrożone spełniały wszystkie Państwa oczekiwania.

Owoce mrożone produkowane są zgodnie z zasadami systemu HACCP oraz Dobrej Praktyki Higienicznej i Produkcyjnej w naszej siedzibie czyli Zakładzie Przetwórstwa Runa Leśnego w Załęczu Małym.

Dzięki naszym standardom oferowane owoce mrożone są zdrowe, wartościowe i smaczne. Dużą uwagę zwracamy na jakość kupowanego surowca.

Oferujemy smaczne owoce mrożone jak truskawka mrożona, jagoda mrożona, ale i nie tylko bo także śliwki, maliny, borówki amerykańskie, czarne oraz czerwone porzeczki, agrest, jeżyny, żurawinę, borówkę czerwoną wiśnię bez pestek i rabarbar.

 

TRUSKAWKA MROŻONA

Truskawka mrożona to smak i świeżość dostępna przez cały rok. Te pyszne owoce mrożone, uwielbiane są nie tylko za swój słodki smak, ale także za bogactwo wartości odżywczych. Dzięki zaawansowanemu procesowi produkcji, truskawka mrożona zachowuje swoją świeżość i witaminy, co czyni je idealnym dodatkiem do wielu potraw i napojów.

Truskawka mrożona jako owoc jest wszechstronna i chętnie dodawana jako dopełnienie do licznych potraw. Idealnie nadają się do smoothie, jogurtów, ciast, czy pysznego sosu do deserów. Jej naturalny słodki smak, doskonale komponuje się z innymi składnikami, tworząc wyjątkowe połączenie smakowe. 

 

JAGODA MROŻONA

Jagoda mrożona to bez wątpienia bogactwo smaku i zdrowia, na wyciągnięcie ręki o każdej porze roku. Owoce to to prawdziwa uczta dla podniebienia, a jednocześnie źródło wielu korzyści zdrowotnych. Poprzez skrupulatny sposób przetwarzania, jagoda mrożona zachowuje swoją świeżość, smak oraz wartości odżywcze.

Jagoda mrożona to prawdziwa jest niebywale popularna. Może być doskonałym dodatkiem do jogurtów, płatków śniadaniowych, koktajli oraz ciast. Jej soczysty smak nadaje potrawom niezwykłego aromatu, a także wzbogaca je wartościami odżywczymi. 

Jagoda mrożona posiada świetne wartości odżywcze. To prawdziwe źródło witamin, minerałów i antyoksydantów. Jagoda mrożona zawiera witaminę C, witaminę K, błonnik oraz antocyjany, które wspierają zdrowy układ odpornościowy, poprawiają krążenie krwi, a także mają korzystny wpływ na zdrowie mózgu. 

Wiele osób rezygnuje z jedzenia sezonowych owoców, gdy nie są już dostępne w sklepie. Myślą, że owoce mrożone tracą swoje wartości odżywcze, smak, czy aromat. Jednak to nie jest prawda. Prawidłowo przygotowane owoce mrożone, przechowywane w odpowiedniej temperaturze, bez dodatku konserwantów to doskonałe źródło witamin i składników mineralnych. Warto postawić na polskie owoce mrożone jako składniki do deserów, jogurtów, lodów, koktajli, kompotów, czy soków.  Największy udział w naszej produkcji zajmuje jagoda mrożona oraz truskawka mrożona bez szypułek .

Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą.

Zapotrzebowanie naszych klientów na owoce mrożone to dla nas priorytet, każde zamówienie traktujemy indywidualnie i dopasowujemy do oczekiwań kontrahentów.

JAGODA MROŻONA
JAGODA MROŻONA
TRUSKAWKA MROŻONA
TRUSKAWKA MROŻONA
TRUSKAWKA MROŻONA KALIBROWANA
TRUSKAWKA MROŻONA KALIBROWANA
TRUSKAWKA MROŻONA KROJONA
TRUSKAWKA MROŻONA KROJONA
ŚLIWKA MROŻONA
ŚLIWKA MROŻONA
MALINA MROŻONA
MALINA MROŻONA
PORZECZKA CZARNA MROŻONA
PORZECZKA CZARNA MROŻONA
PORZECZKA CZERWONA MROŻONA
PORZECZKA CZERWONA MROŻONA
AGREST MROŻONY
AGREST MROŻONY
ŻURAWINA MROŻONA
ŻURAWINA MROŻONA
RABARBAR CIĘTY MROŻONY
RABARBAR CIĘTY MROŻONY
WIŚNIA MROŻONA
WIŚNIA MROŻONA
ARONIA MROŻONA
ARONIA MROŻONA