43 841 20 90
600 974 630

Załęcze Małe 101 A
98-335 Pątnów

STRONA GŁÓWNA »OFERTA » owoce mrożone »
owoce mrożone

OWOCE MROŻONE: TRUSKAWKI, JAGODY I INNE

 

Wiele z naszych ulubionych rodzimych owoców to owoce sezonowe, niestety niedostępne jako świeże przez cały rok. Na szczęście jest możliwość, aby cieszyć się ich smakiem i aromatem oraz wartościami odżywczymi przez wszystkie pory roku. Wystarczy skorzystać z owoców mrożonych. Mrożenie to najzdrowszy proces przedłużenia świeżości owoców. Wyobraźmy sobie jak dużą radość sprawi nam, w jesienną słotę czy długie zimowe wieczory, smak pełnej słońca truskawki czy słodkiej leśnej jagody.

To właśnie w pełni sezonu, kiedy danych owoców jest najwięcej skupujemy najlepsze produkty i przygotowujemy je, aby odbiorcy mogli cieszyć się nimi przez okrągły rok. Zależy nam aby finalny produkt spełniał wszystkie Państwa oczekiwania.

Produkcja odbywa się zgodnie z zasadami systemu HACCP oraz Dobrej Praktyki Higienicznej i Produkcyjnej w naszej siedzibie czyli Zakładzie Przetwórstwa Runa Leśnego w Załęczu Małym.
Dzięki naszym standardom oferowane produkty są zdrowe, wartościowe i smaczne. Dużą uwagę zwracamy na jakość kupowanego surowca.

Oferujemy smaczne owoce mrożone takiej jak: , jagody ,śliwki, truskawki bez szypułek, maliny, borówki amerykańskie ,czarne oraz czerwone porzeczki, agrest, jeżyny, żurawinę ,borówkę czerwoną wiśnię bez pestek czy rabarbar.

Wiele osób rezygnuje z jedzenia sezonowych owoców, gdy nie są już dostępne w sklepie. Myślą, że owoce mrożone tracą swoje wartości odżywcze, smak czy aromat. Jednak to nie jest prawda. Prawidłowo zamrożone owoce, przechowywane w odpowiedniej temperaturze, bez dodatku konserwantów to doskonałe źródło witamin i składników mineralnych. Warto korzystać z naszych polskich owoców jako składniki do deserów, jogurtów, lodów, koktajli, kompotów czy soków.  Największy udział w naszej produkcji zajmuje jagoda mrożona oraz truskawka mrożona bez szypułek .

Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą.
Zapotrzebowanie naszych klientów to dla nas priorytet, każde zamówienie traktujemy indywidualnie i dopasowujemy do oczekiwań kontrahentów.

JAGODA MROŻONA
JAGODA MROŻONA
TRUSKAWKA MROŻONA
TRUSKAWKA MROŻONA
TRUSKAWKA MROŻONA KALIBROWANA
TRUSKAWKA MROŻONA KALIBROWANA
TRUSKAWKA MROŻONA KROJONA
TRUSKAWKA MROŻONA KROJONA
ŚLIWKA MROŻONA
ŚLIWKA MROŻONA
MALINA MROŻONA
MALINA MROŻONA
PORZECZKA CZARNA MROŻONA
PORZECZKA CZARNA MROŻONA
PORZECZKA CZERWONA MROŻONA
PORZECZKA CZERWONA MROŻONA
AGREST MROŻONY
AGREST MROŻONY
ŻURAWINA MROŻONA
ŻURAWINA MROŻONA
RABARBAR CIĘTY MROŻONY
RABARBAR CIĘTY MROŻONY
WIŚNIA MROŻONA
WIŚNIA MROŻONA
ARONIA MROŻONA
ARONIA MROŻONA