43 841 20 90
600 974 630

Załęcze Małe 101 A
98-335 Pątnów

STRONA GŁÓWNA »OFERTA » grzyby suszone »
grzyby suszone

GRZYBY SUSZONE

 

Grzyby suszone to popularny produkt wykorzystywany w kuchni polskiej, ale także w kuchniach całego świata. Ich wielką zaletą jest niesamowity, intensywny aromat, który wpływa na smak potraw. Kilka sztuk wystarczy by nadać daniu leśnego charakteru. Zastosowanie grzybów suszonych jest bardzo szerokie: zupy, sosy, bigos, farsze np. pierogów czy uszek. Oczywiście nie może ich także zabraknąć na polskim stole w tradycyjnych wigilijnych potrawach. Po wysuszeniu grzyby zachowują swoje walory smakowe i można je długo przechowywać, dzięki temu można je wykorzystywać przez cały rok.

Jeśli szukają Państwo producenta grzybów suszonych najwyższej jakości to trafili Państwo idealnie. Współpracujemy z hurtowniami spożywczymi, sklepami a także z klientem indywidualnym. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W naszej szerokiej ofercie grzybów suszonych znajdą Państwo borowiki szlachetne krojone w opakowaniach oraz luzem, borowiki całe białe oraz żółte a także borowiki dla gastronomii. W opakowaniach sprzedajemy także podgrzybki brunatne całe oraz krajankę, a także podgrzybki całe na nitce.
Do sprzedaży przygotowujemy tylko starannie wyselekcjonowany produkt, aby mogli mieć Państwo pewność że wybierają najlepsze suszone grzyby. Aby uzyskać jeden kilogram grzybów suszonych potrzeba kilkanaście kilogramów grzybów świeżych. Dlatego bardzo ważny jest wybór tylko najładniejszych i najlepszych surowców.

Najszlachetniejsze z wszystkich grzybów są oczywiście borowiki, mają piękne kapelusze i dorodne trzonki. Suszone borowiki mają delikatny smak i bardzo intensywny aromat. Są doceniane przez wielu szefów kuchni i gospodyń. Sprzedajemy je luzem krojone lub w całości a także w opakowaniach o zróżnicowanej gramaturze.
Nie mniej popularne od borowików są podgrzybki brunatne (w niektórych rejonach zwane także czarnymi łepkami). Suszymy średniej wielkości kapelusze i trzony, aby uzyskać susz o najwyższej jakości i wspaniałym aromacie.
Polecamy wszystkim nasze produkty i zachęcamy do kontaktu.

BOROWIK KROJONY
BOROWIK KROJONY
PODGRZYBEK KROJONY
PODGRZYBEK KROJONY
PODGRZYBEK CAŁY
PODGRZYBEK CAŁY
BOROWIK CAŁY - BIAŁY
BOROWIK CAŁY - BIAŁY
BOROWIK CAŁY - ŻÓŁTY
BOROWIK CAŁY - ŻÓŁTY
PODGRZYBEK CAŁY - NITKA
PODGRZYBEK CAŁY - NITKA
BOROWIK KROJONY - LUZEM
BOROWIK KROJONY - LUZEM
BOROWIK - GASTRONOMIA
BOROWIK - GASTRONOMIA