43 841 20 90
600 974 630

Załęcze Małe 101 A
98-335 Pątnów

STRONA GŁÓWNA »OFERTA » grzyby mrożone »
grzyby mrożone

GRZYBY MROŻONE: PODGRZYBKI, BOROWIKI I INNE

 

Las od pokoleń odgrywa ważną rolę w życiu człowieka. Dostarcza opał, schronienie oraz pożywienie. Oprócz leśnych ziół czy owoców bardzo cenione są także grzyby. Aby cieszyć się smakiem i aromatem grzybów leśnych przez cały rok, a nie tylko w sezonie, możemy je suszyć, marynować albo mrozić. Przy przyrządzaniu potraw to właśnie grzyby mrożone są najbliższe świeżym. Ich dużą zaletą jest fakt, że przed obróbką nie trzeba ich rozmrażać od razu można je dusić, smażyć lub gotować. Dzięki temu, że proces mrożenia został przeprowadzony w odpowiednich warunkach grzyby zachowują swój doskonały smak. Nie zważając na porę roku możemy poczuć smak tych jesiennych specjałów i cieszyć się ich aromatem przez 365 dni. Zastosowanie grzybów mrożonych w kuchni jest bardzo szerokie. Oczywiście nie wyobrażamy sobie bez nich farszu do pierogów, pasztecików czy krokietów, ale także zup, sosów czy jajecznicy. Fani pizzy czy zapiekanek także chętnie skorzystają z tak przygotowanego produktu. Znamy także takich, którzy za grzyby z dodatkiem masła i cebulki lub grzyby ze śmietaną są w stanie zrobić wiele. Cóż któż może się oprzeć takiemu apetycznemu zapachowi?

Nasz asortyment grzybów mrożonych to borowiki szlachetne białe w całości oraz krojone, podgrzybki całe oraz krojone oraz mrożone w całości kurki i rydze. Produkcja odbywa się pod nadzorem uprawnionych grzyboznawców aby zapewnić naszym kontrahentom najwyższe bezpieczeństwo. Oczywiście wszystkie nasze produkty posiadają także odpowiednie atesty.

Pracujemy dla Państwa od ponad 20lat a pod marką SPECPOL  nieprzerwanie od  2003 roku wyszukując to co najlepsze w naszych polskich lasach. Naszym celem jest sprzedaż darów runa leśnego wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie. Bogactwem naszych lasów są na pewno podgrzybki brunatne. Dlatego stanowią one dużą część naszego asortymentu. Dokładamy wszelkich starań, aby podgrzybek mrożony był dostępny cały rok dla wszystkich zainteresowanych.

Zachęcamy do zapoznania się z oferowanym przez nas asortymentem, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, zapraszamy do współpracy.

BOROWIK MROŻONY KOSTKA
BOROWIK MROŻONY KOSTKA
BOROWIK MROŻONY CAŁY BIAŁY
BOROWIK MROŻONY CAŁY BIAŁY
PODGRZYBEK MROŻONY CAŁY
PODGRZYBEK MROŻONY CAŁY
PODGRZYBEK MROŻONY KOSTKA
PODGRZYBEK MROŻONY KOSTKA
KURKA MROŻONA CAŁA
KURKA MROŻONA CAŁA
RYDZ MROŻONY CAŁY
RYDZ MROŻONY CAŁY